Kadın

..

Teknoloji

Magazin

..

Sinema

..

Haberler

Videolar

reklam

Son Eklenenler

Bu 5 Mekan Dünyada En Çok Gezilenler Arasında
Yosemite Ulusal Parkı, [Birleşik Devletler] Kaliforniya’daki Sierra Nevada dağındaki Yosemite Ulusal Parkı, ABD’deki en eski parklardan biridir ve yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçi ile 747.956 dönümlük bir alanı kaplamaktadır. Park,..
Bu Yaz Hafta Sonlarınız Çok Güzel Olacak
Hafta Sonu Yapılabilecek Özel Yaz Etkinlikleri Bayanlar, yazın kavrulan günlerinde monotonluktan uzak bir gün geçirmek istiyorsanız sizin için bir yapılacaklar listesi çıkardık. Hem bütçenize uygun hem de güzel anlar yaşayabileceğiniz..
Web Sitesi Hızlandırma Teknik ve Taktikleri
Site Hızlandırma Teknikleri Nelerdir Site hızlandırma tekniklerini uygularken web sitenin görsel yapısının bozulmamasına dikkat etmeliyiz. Site hızlandırma tekniklerini oldukça kapsamlı bir şekilde makalelerimde anlatmaya çalışacağım ancak hem bilgi hemde fikir..
Beşiktaş Tarihi
İstanbul Avrupa Yakasının en gözde mekanlarına ve güzide tarihine sahip olan ilçesini bu yazıda sizlere tanıtmaya çalışacağız. Tahmin edebileceğiniz gibi bu ilçe Beşiktaş. Beşiktaş İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olmaktadır..
Bakırköy Tarihi
Bakırköy, İstanbul’un Avrupa Yakasının sahil şeridinde yer alan ve tarihi geçmişe dayanan bir ilçe olma özelliği göstermektedir. Bunun yanında Bakırköy 1989 yılına kadar İstanbul’un en büyük yüzölçümüne sahip olan ilçelerin..
Başakşehir Tarihi
İstanbul Avrupa Yakasının yeni ilçe olmuş bir semtin tanıtımını sizlere yapacağız. Tahmin ettiğiniz üzere bu ilçe Başakşehir. Bahçeşehir, 2008 yılına kadar Küçükçekmece’nin bir semti olmaktaydı. Ancak bu tarihten sonra ilçe..
Esenler Gezi Rehberi
Esenler kuzeyinde Bayrampaşa ile komşu durumda bulunan İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Esenler ilçesinin yüzölçümü toplam 5.227 hektardır. Esenler ilçesi İstanbul’un hemen her ilçesinde olduğu gibi Anadolu’dan gelen göçlerle..
Bahçelievler Tarihi
Bahçelievler ilçesi 11 mahalleden kurulmuş olan İstanbul’un ilçelerinden biridir. İlçeye bağlı herhangi bir köy veya bucak bulunmaktadır. Şu an bu ilçenin bulunduğu alanda 50li yıllarda iki adet köy bulunmakta idi...
Büyükçekmece Gezi Rehberi
İstanbul Avrupa Yakasında bulunan ve İstanbul’un batı sahil şeridin de yer alan Büyükçekmece yüz ölçümü bakımından en büyük ilçeler arasında yer almaktadır. Büyükçekmece yazlık bir kent olarak da bilinmektedir. Güzel..
Eyüp Tarihçesi
Eyüp ilçesinin İstanbul’un ilçeleri arasında ayrı bir yeri olduğunu söylemek şüphesiz yanlış olmayacaktır. Eyüp ilçesinin tarihi çok eskilere dayandığından bu yargı önem arz etmektedir. İlçenin isminin bile tarihten geldiğini düşünecek..